Dawno temu była sobie dziewczyna, która myślała,
że może wszystko, cieszyła się z każdej drobnostki,
gdyż wierzyła, że daje jej to szczęście.
że może wszystko, cieszyła się z każdej drobnostki,
gdyż wierzyła, że daje jej to szczęście.
Z biegiem czasu dziewczyna stała się kobietą, a to co kiedyś
sprawiało jej radość, wkrótce przestało ją cieszyć.
Utkała sobie świat ze wspomnień, zamknęła się w nim
i zapomniała jaka była szczęśliwa, więc zaczęła żyć marzeniami.
sprawiało jej radość, wkrótce przestało ją cieszyć.
Utkała sobie świat ze wspomnień, zamknęła się w nim
i zapomniała jaka była szczęśliwa, więc zaczęła żyć marzeniami.
♥ ♥ ♥
Nadszedł jednak ten dzień, w którym zrozumiała,
że mieszka w świecie iluzji, a wszystko to co ją otacza
tak naprawdę nie istnieje.
Otworzyła oczy i stwierdziła, że znowu chce być tą dziewczyną,
która potrafiła cieszyć się życiem,
która dalej znajduje się gdzieś w środku niej.
Wystarczy tylko sięgnąć w głąb siebie
i pozwolić jej się wydostać z tej krainy zapomnienia.
że mieszka w świecie iluzji, a wszystko to co ją otacza
tak naprawdę nie istnieje.
Otworzyła oczy i stwierdziła, że znowu chce być tą dziewczyną,
która potrafiła cieszyć się życiem,
która dalej znajduje się gdzieś w środku niej.
Wystarczy tylko sięgnąć w głąb siebie
i pozwolić jej się wydostać z tej krainy zapomnienia.
♥ ♥ ♥
Dziś jest ten dzień, więc lecę łapać życie we własne ręce.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz