♥ ♥ ♥
Długo zbierałam się, żeby dodać pierwszy wpis. Tak bardzo chciałam, żeby mój blog był wyjątkowy, z szeroką gamą odbiorców. Zatraciłam się w tym nadmiernym perfekcjonizmie, który hamował moją chęć pisania, bo chciałam, aby moje wpisy były idealne. Nie do końca jednak tak było, więc z każdą kolejno zapisaną kopią roboczą traciłam motywację i wiarę w to, że mogę coś sensownego napisać. Teraz jednak piszę, publikując posunęłam się nawet o jeden krok do przodu.
Co się zmieniło, że nagle uświadomiłam sobie, iż jednak potrafię sklecić do kupy kilka zdań i wcale nie muszą być one na poziomie literackiego noblisty. Doszłam do wniosku, że to wszystko co zamierzam tutaj publikować robię przede wszystkim dla siebie. Nawet jeśli miałby tego nikt inny nie czytać, to ważne, że będzie istniało dla mnie miejsce, w którym będę mogła chociaż na chwilę zapomnieć o codziennej rutynie, gdzie czas popłynie wolniej, a troski odejdą w zapomnienie.
